Pradžia » Analiniai žaislai

Analinis kaištis

15,00 
Paįvairink savo intymų gyvenimą su šiuo analiniu kaiščiu.

Prostatos masažuoklis Charles II

85,00 
Prabangaus dizaino prostatos masažuoklis Charles II

Prostatos masažuoklis Andrew

59,00 
Patirkite neapsakomą malonumą su prostatos masažuokliu Andrew

Prostatos masažuoklis Charles

75,00 
Prabangaus dizaino prostatos masažuoklis Charles

Analinis kaištis Carl

80,00 
Aukštos kokybės analinis kaištis su valdymo pulteliu

Prostatos masažuoklis Ralf

69,00 
Prostatos masažuoklis Ralf skirtas dar malonesniems orgazmams bei prostatos stimuliavimui
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Analinis seksas sekso prekes

Analinis seksas

Analiniam seksui skirtų žaisliukų pasirinkimas yra labai platus, todėl atradę labiausiai patinkančius galite patirti dar intensyvesnį malonumą. Analinio sekso žaisliukai skiriasi savo dydžiu ir tekstūra, todėl pasirinkti tinkamus gali ir pradedantieji, ir jau patyrę analinio sekso entuziastai. Norintys dar intensyvesnių pojūčių gali išbandyti analinio sekso žaisliukus su vibravimo funkcija.

Analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai – tai vieni populiariausių analinio sekso metu naudojamų žaisliukų. Analiniai kaiščiai gali būti įvairių formų ir dydžių, todėl pradedantiesiems rekomenduojama rinktis 2,5-3,5 cm skersmens kaištį. Šie sekso žaisliukai gaminami iš įvairių medžiagų – iš stiklo, metalo, ir t.t. Jei norite dar ekstremalesnių pojūčių, galite rinktis pripučiamus analinius kaiščius.

Vibruojantys analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai su vibracijos funkcija užtikrina dar stipresnius pojūčius. Vibruojantys analiniai kaiščiai gali turėti vieną ar kelias vibracijos programas: kintantis vibracijos intensyvumas garantuoja dar intensyvesnę stimuliaciją ir dar labiau jaudinančius potyrius. Vibruojantys analiniai kaiščiai dažniausiai yra T formos, nes būtent tai palengvina įsiskverbimą. Vibruojantys analiniai kaiščiai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau svarbu žinoti, kad silikoninių analinių kaiščių negalima naudoti su silikono pagrindo lubrikantais.

Analiniai karoliukai

Šie sekso žaisliukai idealiai tinka pradedantiesiems. Analiniai karoliukai dažniausiai yra sudaryti iš proporcingai mažėjančių tarpusavyje sujungtų karoliukų, kurių mažiausiųjų skersmuo yra ne didesnis nei 1 cm. Naudojant šiuos sekso žaisliukus galima nuspręsti, kiek kamuoliukų naudosite įsiskverbimui. Analiniai karoliukai gali būti apvalūs ar ovalo formos, pagaminti iš silikono, plastiko ar metalo. Kai kurie analiniai kamuoliukai taip pat turi ir vibracijos funkciją, todėl tai užtikrina dar intensyvesnį malonumą. Karoliukų gale esanti kilpelė leis jums ar jūsų partneriui patogiai ištraukti kamuoliukus.

Analiniai vibratoriai

Analiniai vibratoriai gali būti įvairių dydžių ir formų, tačiau jų skersmuo įprastai yra mažesnis nei vaginalinių vibratorių (2,5-4 cm). Analiniam seksui skirti vibratoriai gaminami iš įvairių kūnui saugių medžiagų: galima rinktis ir kietesnius, ir minkštesnius sekso žaisliukus.

Analiniai falo imitatoriai

Analiniai dildo gali būti skirtingų formų ir pagaminti iš įvairių medžiagų. Jų skersmuo dažniausiai yra 1,5-4 cm, kai kurie analiniai dildo gali turėti prasiskverbimą palengvinantį galiuką, kuris taip pat gali būti naudojamas G taško arba prostatos stimuliavimui.

Rinkiniai analiniam seksui

Analiniam seksui skirti rinkiniai gali būti labai įvairūs. Rinkdamiesi tinkamiausius atsižvelkite į savo patirtį ir individualius pageidavimus.

Lubrikantai

Lubrikantai palengvina analinę sueitį ir padeda ilgiau išlaikyti drėgmę. Lubrikantuose taip pat gali būti medžiagų, padedančių sumažinti jautrumą. Analiniam seksui skirti lubrikantai gali būti silikono pagrindo arba hibridiniai. Taip pat prekyboje rasite analiniam seksui skirtų gelių, purškalų ar kremų.

Prostatos masažas

Prostatos masažui skirti sekso žaisliukai turi lenktą galvutę, užtikrinančią didesnę stimuliaciją. Kai kurie prostatos masažuokliai gali būti valdomi pulteliu.

Analiniai žaislai yra seksualinės priemonės, skirtos analiniam seksui ir stimuliacijai. Jie gali būti naudojami tiek vyrams, tiek moterims ir gali būti įvairaus dydžio, apimčių ir su papildoma vibracijos funkcija, kuri dar labiau sustiprina malonumą.

Į šią sekso prekių kategoriją įeina įvairūs analiniai žaisliukai, tokie kaip analiniai vibratoriai, kaiščiai, kamuoliukai, prostatos masažuokliai ir kiti. Kiekvienas iš šių žaisliukų gali pasiūlyti skirtingus pojūčius ir patirti dar nepatirtus malonumus.

Renkantis analinį žaislą, svarbu atsižvelgti į savo asmeninius poreikius ir mėgstamus pojūčius.

Ka rekomenduotumete analiniam seksui?

Turime tikrai nemažą pasirinkimą : įvairus kaiščiai, vibruojantys, analiniai karoliukai, vibratoriai

Prekes siunčiate nemokamai ir dviguba pakuote??

Prekes gausite NEMOKAMAI. Viska supakuojame taip, kad niekas nesuprastu ka nupirkote. konfidencialumas Mums svarbus