Pradžia » Vibratoriai » Analiniai

Rezultatų: 1

Vibratorius porai tinka M+M ir M+V

30,00 
Net 60 cm ilgio vibratorius su dviem vibruojančiais galais - porų žaidimams
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Analiniai vibratoriai yra erotinės prekės forma, kuri yra sukurta siekiant padidinti malonumą analinių seksualinių veiksmų metu tiek vyrams, tiek moterims. Jie yra maži įrenginiai, kurie yra įterpiami į analinę angą ir turi vibruojančią funkciją, kuri gali padėti padidinti malonumą seksualinių veiksmų metu. Analiniai vibratoriai gali būti naudojami poroms kaip papildoma erotinės veiklos forma, kad pagerintų seksualinį patyrimą. Prieš naudojant analinius vibratorius, rekomenduojama atidžiai perskaityti instrukcijas ir griežtai laikytis higienos taisyklių, kad būtų išvengta nepageidaujamų pasekmių.

!
Jei tai pirmas kartas, kai naudojate analinį vibratorių, rekomenduojama atidžiai perskaityti instrukcijas, kad sužinotumėte, kaip jį teisingai naudoti ir kaip tinkamai jį prižiūrėti. Pirmiausia, rekomenduojama atlikti šiuos veiksmus:

Pasirinkite saugią ir patogiai patalpintą vietą, kur galėsite naudoti analinį vibratorių.

Pasirinkite patogią poziciją, pavyzdžiui, gulint ant nugaros arba ant pilvo, ir atsipalaiduokite.

Prieš įterpdami analinį vibratorių, naudokite lubrikantą, kad padėtumėte patekti į analinę angą ir sumažintumėte diskomfortą.

Lėtai įterpkite analinį vibratorių į analinę angą, kad pasiektumėte patogų ir malonų pojūtį.

Naudokite vibratoriaus mygtukus, kad reguliuotumėte vibruojimo dažnį ir stiprumą, kad pasiektumėte patogų ir malonų pojūtį.

Kontroliuokite savo kūno reakcijas ir stebėkite, kaip jaučiatės naudojant analinį vibratorių. Jei jaučiatės diskomfortą ar skausmą, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Kai baigsite naudoti analinį vibratorių, nuplaukite jį šiltu vandeniu ir muilu, kad išvalytumėte ir dezinfekuotumėte, ir laikykite jį sausoje vietoje.

Atkreipkite dėmesį, kad šios instrukcijos yra bendros ir gali skirtis priklausomai nuo konkretaus analinio vibratoriaus modelio. Todėl rekomenduojama atidžiai perskaityti gamintojo instrukcijas ir laikytis jų, kad naudojimasis būtų saugus ir malonus.