Pradžia » Dildo falo imitatoriai

Rodoma 1–12 iš 21

Dildo The Master

45,00 
Gilesniam seksui ir nepakartojamiems jausmams

Dildo TYSON

55,00 
Galiūnas rankose - nuotykiai miegamajame

Falo imitatorius su sėklydėmis

20,00 
Falo imitatorius su sėklydėmis, visapusiškiam malonumui

Klasikinis falo imitatorius

29,00 
Norintiems pajausti tikrą sekso skonį skirtas falo imitatorius.
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Dildo falo imitatoriai

yra įvairių formų ir dydžių seksualūs priedai, skirti tiek moterims, tiek vyrams. Jie gali būti naudojami tiek vieniems, tiek kartu su partneriu, siekiant padidinti malonumą ir patirti naujų seksualinių pojūčių.

Falo imitatoriai (dirbtiniai peniai) yra erotinės prekės, kurios yra panašios į tikrą varpą. Jie gali būti naudojami tiesiogiai ant intymių vietų arba kaip papildoma priemonė seksualinių žaidimų metu. Falo imitatoriai yra gausaus pasirinkimo: nuo klasikinių, tiesios formos dildo iki analinių ar dvigubų žaisliukų Jai ir Jam. Jie taip pat gali būti labai įvairūs savo tekstūra ir forma, ir gali būti pagaminti iš medžiagų, panašių į tikrą odą, arba iš kitų minkštų medžiagų, kurios yra patogios naudoti ir saugios odai.

Renkantis falo imitatorių, vertėtų atsižvelgti į tai, kokių pojūčių norite patirti. Jeigu jums patinka švelnumas ir natūralumas, rinkitės tikroviškos formos, švelnius gaminius. Tačiau jei jus jaudina aštresni potyriai, rinkitės lanksčius ar net prisegamus falo imitatorius.

Dildo merginoms bananasMoterims dildo falo imitatoriai gali būti naudojami makšties ir/arba analinio žaidimo metu. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip gumos, silikono arba plastiko, ir gali turėti įvairių tekstūrų bei papildomų funkcijų, pavyzdžiui, vibracijų ar šilumos poveikį.

Vyrams dildo falo imitatoriai gali būti naudojami tiesiogiai ant varpos arba analiniame žaidime su partneriu. Taip pat gali būti naudojami siekiant išbandyti naujų pojūčių ar padidinti savęs malonumą. Kai kurie vyrams skirti dildo falo imitatoriai gali turėti papildomų funkcijų, tokių kaip vibracijos ar sukimo judesiai.

Naudojant dildo falo imitatorius, svarbu pasirinkti aukštos kokybės ir patikimą gamintoją bei sekti naudojimo instrukcijas, kad būtų išvengta nepatogumų ar sužalojimų. Be to, būtina tinkamai dezinfekuoti prietaisą prieš ir po kiekvieno naudojimo.

Išsirinkti tinkamą dildo falo imitatorių gali būti sudėtinga, todėl rekomenduojama konsultuotis su seksualinių prekių pardavėju arba pasitarti su partneriu prieš pirkimą. Galima rinktis iš įvairių dizainų ir spalvų bei pasirinkti prietaisą, atitinkantį asmeninius poreikius ir pageidavimus.

Dildo falo imitatoriai yra puikus būdas patobulinti seksualinį gyvenimą ir patirti naujų malonumų. Jie gali būti naudojami tiek moterims, tiek