Pradžia » Kėgelio pratimams

Vaginalinių kamuoliukų komplektas

40,00 
Tiks ir pradėdančioms ir patyrusioms 6 kamuoliukų komplektas

Vaginalinis vibratoius ( Kegelio pratimų ) Kitty

35,00 
Vaginalinis vibratorius, skirtas ne tik jūsų malonumui, bet ir jūsų raumenų stiprinimui

Kegelio pratimų treniruoklis Cassie

45,00 
Kegelio pratimų treniruoklis Cassie jūsų dubens raumenų stiprinimui

Kegelio pratimų treniruoklių rinkinys Heidi

59,00 
Kegelio pratimų treniruoklių rinkinys skirtas dubens raumenų stiprinimui
  • Mums svarbus JÅ«sų privatumas.
  • DiskretiÅ¡ka pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Kegelio pratimai

kegelio pratimai moterims sekso prekės

yra naudingi moterims, nes jie stiprina kegelio raumenis, kurie yra svarbūs daugeliu aspektų. Tinkamai atlikti kegelio pratimai gali padėti išvengti inkstų ir šlapimo pūslės ligų, taip pat pagerinti seksualinę sveikatą ir padidinti malonumą seksualinių aktyvumų metu.

Vienas būdas atlikti kegelio pratimus yra vienkartinio piršto įvedimas į makštį ir jo tempimas. Tai gali būti padaryta b

et kur ir bet kada, todėl tai yra patogus būdas stiprinti kegelio raumenis. Be to, yra daugybė sekso prekių, skirtų kegelio raumenų treniravimui, kurios gali padėti sustiprinti raumenis dar efektyviau.

Kegelio pratimai gali būti naudingi ne tik moterims, bet ir vyrams. Vyrams jie gali padėti stiprinti šlaplės raumenis, o tai gali padėti išvengti šlapimo nelaikymo ir pagerinti erekciją.

Apskritai, kegelio pratimai yra naudingi moterims dėl daugybės priežasčių. Jie gali padėti išvengti ligų, pagerinti seksualinę sveikatą ir suteikti daugiau malonumo seksualinių aktyvumų metu. Jei norite pradėti atlikti kegelio pratimus, pasitarkite su savo gydytoju, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti teisingai ir saugiai.