Pradžia » Penio žiedai

Silikoninis penio žiedas

29,00 
Norite patirti nepakartajamus jausmus? Šis penio žiedas skirtas jums.

Vibruojantis penio žiedas Lucas

39,00 
Dar daugiau malonumo jūsų solo žaidimams suteikiantis subtilaus dizaino pienio žiedas.

Vibruojantis penio žiedas

15,00 
Tinkantis ir pamaloninantis ne tik jūs, bet ir jūsų partnerį

Vibruojantis penio žiedas Lucas II

45,00 
Dar daugiau malonumo jūsų solo žaidimams suteikiantis subtilaus dizaino pienio žiedas.

Penio žiedas dangiškam malonumui

20,00 
Vibruojantis penio žiedas suteikiamtis malonumą abiems partneriams.

Vibruojantis penio žiedas Edwin

55,00 
Vibruojantis enio žiedas su klitorio stimuliatoriumi
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Vibruojantis penio ziedas yra erotinės prekės forma, kuri yra sukurta siekiant padidinti malonumą seksualinių veiksmų metu tiek vyrams, tiek moterims. Jis yra mažas įrenginys, kuris yra uždedamas ant penio arba po varpa, ir turi vibruojančią funkciją, kuri gali padėti padidinti malonumą seksualinių veiksmų metu. Vibruojantis penio ziedas gali būti naudojamas vienam arba daugiau partnerių, priklausomai nuo asmeninių norų.

Kodėl verta naudoti penio žiedą?

Naudojimas penio ziedo gali suteikti daugiau malonumo seksualinių veiksmų metu tiek vyrams, tiek moterims. Vibruojantis penio ziedas gali padidinti jautrumą ir pagerinti erekciją, o tai gali leisti ilgiau išlaikyti seksualinį susijaudinimą ir pasiekti orgazmą. Be to, penio ziedas gali būti naudojamas kaip įvairių seks

vibruojantis penio žiedas

ualinių pozų pagalbininkas, todėl gali pagerinti seksualinį patyrimą abiem partneriams. Taip pat yra penio ziedų, kurie yra sukurti siekiant padidinti varpos dydį, o tai gali padėti keliems vyrams, kurie yra nepatenkinti savo varpos dydžiu. Galiausiai, naudojimas penio ziedo gali padėti išlaikyti seksualinį gyvenimą įdomų ir įdomų tiek vienam, tiek daugiau partnerių.

Vibruojantis penio žiedas yra seksualinės pramogos priemonė, skirta vyrams. Jis yra mažas, apie tikėtina penio dydį, ir dažniausiai pagamintas iš elastingo, minkšto medžiagos, tokios kaip silikonas ar gumos. Penio žiedą galima uždėti ant penio galvos arba ant viso penio, ir jis gali būti naudojamas vienam asmeniui arba porai. Vibruojantis penio žiedas dažnai turi vibruojančias funkcijas, kurios gali būti naudojamos siekiant padidinti seksualinį malonumą ir patirtį. Vibruojantis penio žiedas yra populiari seksualinės pramogos priemonė vyrams, ir jis gali būti naudojamas įvairiose seksualinėse situacijose, siekiant padidinti malonumą ir patirtį.