Pradžia » Vibratoriai » WAND Masažuokliai

Kūno masažuoklis Klaus

55,00 
Maloniems pojūčiams skirtas masažuoklis Klaus.

Klitorinis vibratorius – Wand masažuokils 2 in 1

49,00 
Du viename klitorinis vibratorius ir masažuoklis su keičiamais antgaliais

Viso kūno masažuoklis

69,00 
Universalus viso kūno masažuoklis padės jums atsipalaiduoti ir pajausti tikrą lengvumą.

Masažuoklis Julia

45,00 
Universalus masažuoklis jūsų atsipalaidavimui
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Masažuokliai yra prietaisai, kurie naudojami mažinti raumenų skausmą ir stimuliuoti erogenines zonas. Jie yra itin funkcionalūs ir turi keletą vibracijos režimų, leidžiančių pritaikyti masažą prie asmeninių poreikių ir mėgstamų pojūčių. Masažuokliai paprastai turi švelnią, atpalaiduojančiam masažui skirtą galvutę ir patogią rankeną, o pakrauti gali veikti iki keleto valandų.

Masažuokliai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie po ilgos darbo dienos nori pailsinti kūno raumenis ir suteikti sau malonumą. Jie gali būti naudojami ant įvairių kūno dalių, tokių kaip nugaros, pečių ar kojų, ir gali pasiūlyti skirtingas vibracijas ir intensyvumą, kad galėtumėte pritaikyti masažą prie savo poreikių.

Nors masažuokliai gali būti naudingi ir malonūs, visada rekomenduojame atidžiai perskaityti instrukcijas ir laikytis higienos reikalavimų, kad išvengtumėte bet kokių nepageidaujamų pasekmių. Be to, jei jaučiate diskomfortą ar skausmą naudodami šį ar bet kurį kitą masažuoklį, nedelsdami nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją arba seksualinės sveikatos specialistą dėl patarimo ir pagalbos.