Pradžia » BDSM ir Fetišas

Rodoma 1–12 iš 20

Juoda akių kaukė

11,00 
Prislopinus vienu spojučius- kitus paaštriname

Odinis BDMS rinkinys

69,00 
Norite paįviarinti savo seksualinį gyvenima? Šitas BDSM rinkinys skirtas būtent jums.

BDSM rinkinukas pradėdantiems ir pažengusiems

89,00 
Aštuonių dalių komplektas BDSM žaidimams, rasite visko ko Jūms reikia

Net 26 dalių BDSM rinkinukas

99,00 
Šiame rinkinyje rasite viską ko reikia aistringai praleisti laiką

Plakimo Mentelė Xo Xo

19,00 
Pliaukštelk stipriau - ir užrašas pasiliks ant odos

Odiniai rankų pančiai ir burnos kaištis

29,00 
Jūsų slaptiems norams išreikšti skirti pančiai ir burnos kaištis.
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

BDSM ir fetišas

BDSM – tai iš anglų kalbos kilęs trumpinys, kuris reiškia surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą, sadizmą ir mazochizmą. Abiejų partnerių sutikimu vykstantys  meilės žaidimai gali padovanoti tikrai jaudinančią patirtį, todėl pasvarstykite apie galimybę išbandyti kažką naujo ir į savo intymų gyvenimą įneškite dar daugiau spalvų. Sekso prekių pasirinkimas yra tikrai labai gausus, todėl aptarkime pačias populiariausias: galbūt žemiau pateikta informacija padės jums paprasčiau apsispręsti, ką norėtumėte išbandyti.

Antrankiai

Antrankiai arba raiščiai rankoms – tai viena populiariausių BDSM prekių, kuri leidžia paįvairinti meilės žaidimus ir dar labiau sustiprinti pojūčius. Antrankiai gali būti pagaminti iš metalo ir dekoruoti įvairiomis detalėmis, o raiščiai rankoms gaminami iš šilko ar kitų švelnių medžiagų.

Akių raiščiai

Akių raiščiai ir kaukės taip pat gali dar labiau sustiprinti pojūčius: kai prarandama viena juslė, sustiprėja kita, todėl nematant, ką daro patirtis, galima patirti dar daugiau malonumo. Galite rinktis subtilius akių raiščius, kurie gaminami iš šilko ar kitų medžiagų, arba provokuojančias, visą veidą dengiančias kaukes, kurios padės pasinerti į tamsą ir pajusti svaiginantį netikėtumo jaudulį.

Spaustukai

Spaustukai ir siurbtukai – tai aksesuarai, skirti jaudinti ir stimuliuoti. Šios BDSM prekės didina ir vyrų, ir moterų spenelių jautrumą, o pageidaujant jie taip pat gali sukelti dilgčiojantį skausmą.

Botagėliai

Botagai, bizūnai, mentės, plunksnų šluotelės ir kiti sekso aksesuarai yra skirti sujaudinti, pakutenti ar pliaukštelėti. Šie BDSM aksesuarai gaminami iš kokybiškų ir saugių medžiagų, todėl juos gali naudoti ir pradedantieji BDSM gerbėjai.

Suvaržymo sistemos

Kartais vien antrankių ar akių raiščio negana… Taip pat galima rinktis įvairias suvaržymo sistemas, kurias sudaro virvės, juostos, ir t.t. Suvaržymo sistemos gali būti tvirtinamos prie lovos ar durų.

Antkakliai ir burnos kaiščiai

Jei siekiate dar aštresnių pojūčių, taip pat galite išbandyti ir šiuos ekstravagantiškus BDSM aksesuarus. Prekyboje siūlomi burnos kaičiai ir antkakliai yra universalaus dydžio ir saugūs naudoti. Taip pat prekyboje galite rasti ir kitų BDSM bei fetišo aksesuarų, kurie leis dar labiau įsijausti į intymius žaidimus.

BDSM ir fetišo rinkiniai

Jei dvejojate, kokius BDSM ir fetišo aksesuarus norėtumėte išbandyti, puikiu pasirinkimu gali būti šių aksesuarų komplektai, kurie padės jums išpildyti pačias slapčiausias svajones. BDSM ir fetišo rinkinius gali sudaryti botagėliai, antrankiai, atkakliai, akių raiščiai, ir t.t.

Linksmybių patalynė

Tai – praktiška patalynė, kuri yra skirta įvairiems meilės žaidimams, kurių metu naudojami  aliejai ar lubrikantai. Linksmybių patalynė prie lovos gali būti tvirtinama guma arba tiesiog patiesiama.

Medicininiai instrumentai

Šie intymūs aksesuarai yra skirti patyrusiems BDSM entuziastams. Tai – penio žiedai, analiniai ir vaginaliniai skėtikliai, Vartenbergo ratukai, ir t.t. Naudojant šiuos sekso žaislus aksesuarus riba tarp skausmo ir malonumo beveik išnyksta.

I am raw html block.
Click edit button to change this h

Ka rekomenduotumete BDSM ir Fetišui?

Turime tikrai nemažą pasirinkimą : antrankius, akių raiščius, spaustukus, botagus ir daug visko....

Prekes siunčiate nemokamai ir dviguba pakuote??

Prekes gausite NEMOKAMAI. Viska supakuojame taip, kad niekas nesuprastu ka nupirkote. konfidencialumas Mums svarbus

tml