Pradžia » Penio pompos » Automatinės

  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Penio pompa yra prietaisas, kuris naudojamas padidinti penio dydį ir formą. Šis prietaisas veikia sukurdamas vakuumą aplink penį, kad padidinti jo dydį ir storį. Penio pompa yra vienas iš neoperacinių būdų padidinti penio dydį, ir ji yra lengva naudoti namuose.

automatinė penio pompa

automatinė penio pompa

Penio pompa yra pagaminta iš minkšto ir elastingo plastiko ar silikono, kuris prisitaiko prie penio dydžio ir formos. Pompa turi oro siurblį, kuris sukuria vakuumą aplink penį, kad padidinti jo dydį ir formą. Kai naudojate penio pompą, reikia būti atsargiems, kad nepadaryti pernelyg didelio spaudimo peniui, kad nepadaryti žalos.

Penio pompa yra saugi ir efektyvi būdas padidinti penio dydį ir formą.

 

 

Automatinė penio pompa yra prietaisas, kuris naudojamas varpos padidinimui arba erekcijos stiprinimui. Ši pompa sukuria oro slėgį aplink varpą, kuris lemia jo išsiplėtimą, ir siunčia oro slėgį į varpą, kad padidintų kraujotaką ir galėtų padėti padidinti varpą arba sustiprinti erekciją.

Tai puikus pasirinkimas Jums, įgaukite pasitikėjimo savimi, parodykite savo antrajai pusei,kad esate stiprus ir galingas. O antra pusė tai įvertins, ir teigiamai Jums atsidėkos