Pradžia » Analiniai žaislai » Prostatos masažuokliai

Prostatos masažuoklis Charles

75,00 
Prabangaus dizaino prostatos masažuoklis Charles

Prostatos masažuoklis Ralf

69,00 
Prostatos masažuoklis Ralf skirtas dar malonesniems orgazmams bei prostatos stimuliavimui

Prostatos masažuoklis Andrew

59,00 
Patirkite neapsakomą malonumą su prostatos masažuokliu Andrew

Prostatos masažuoklis Charles II

85,00 
Prabangaus dizaino prostatos masažuoklis Charles II
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Prostatos masažuokliai yra įrenginiai, kurių pagalba vyrams gali būti atliekamas prostatos masažas. Tai yra gana naudinga procedūra, kuri padeda išvengti daugelio prostatos problemų, tokių kaip uždegimas ar navikai. Be to, masažuokliai taip pat gali padėti pagerinti erekcijos kokybę ir padidinti lytinį potraukį.

silikoninis prostatos masažuoklis vyrams

silikoninis prostatos masažuoklis vyrams

Masažuokliai yra labai patogūs naudoti ir paprastai sudaryti iš plastiko ar silikono medžiagos, kuri yra saugi vartoti. Jie taip pat dažnai turi skirtingų formų ir dydžių, todėl galima lengvai rasti tinkamą variantą individualiems poreikiams.

Norint atlikti prostatos masažą su masažuokliu, pirmiausia reikia atlikti šlapimo pūslės ištuštinimą ir pasiruošti tam tikrais higienos reikalavimais. Tada masažuoklį galima įdėti į tiesiąją žarną ir judinti jį atsargiai, kol pasiekiama prostata. Masažo metu gali išeiti skysčių, tačiau tai yra normalu ir neturėtų kelti jokių susirūpinimo.

Po masažo, svarbu atlikti šlapimo pūslės ištuštinimą ir išvalyti masažuoklį. Taip pat būtina stebėti savijautą ir pasikonsultuoti su gydytoju, jei pasireiškia nepageidaujami simptomai, tokie kaip skausmas, kraujavimas ar diskomfortas.

Iš viso prostatos masažas su masažuokliu yra naudinga procedūra, kuri gali padėti išvengti daugelio prostatos problemų ir pagerinti vyro seksualinę sveikatą.

Nuostabūs ir maloniai jaudinantys prostatos masažuokliai yra skirti vyrams ir yra naudojami stimuliuoti vieną iš jautriausių kūno erogeninių zonų. Prostata yra graikinio riešuto dydžio liauka, esanti keli centimetrai analinės angos viduje ant sienelės arčiausiai pilvo. Stimuliuojant šią liauką su prostatos masažuokliu, galima pasiekti daugybę iš proto vedančių orgazmų.

Prostatos masažuoklių pasiūla yra labai plati, todėl vyrams galima rinktis tarp mažų analinių kaiščių ir didesnių masažuoklių, specialiai sukurtų ir išlenktų taip, kad būtų nesunku stimuliuoti prostatą. Vibratoriai vyrams dažniausiai yra sudaryti iš dviejų dalių: kulką primenančios dalies, skirtos tarpvietės stimuliacijai, ir lenktos dalies, kuri stimuliuoja prostatą. Taip pat šie sekso žaisliukai gali būti vibruojantys ar išmanieji, valdomi pulteliu. Daugelis prostatos masažuoklių turi skirtingus vibracijos režimus, todėl kiekvienas vyras gali išsirinkti tinkamiausią intensyvumą. Jei esate pasiryžę išbandyti šį malonumą, rekomenduojame rinktis patikimą ir kokybišką prostatos masažuoklį.