Pradžia » Kėgelio pratimams » Kamuoliukai paprasti

4 vnt. Vaginalinių metalinių Kamuoliukų su tvirtinimo juostele

24,00 
Sidabriniai kamuoliukai po 39 g. , auksiniai po 55 g.s, silikono juostelė 8 gr

Vaginalinių kamuoliukų komplektas

40,00 
Tiks ir pradėdančioms ir patyrusioms 6 kamuoliukų komplektas
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Kegelio kamuoliukai moterims

Kegelio pratimai yra gana populiarus būdas stiprinti raumenis, kurie yra susiję su lytinėmis funkcijomis ir šlapimo nelaikymu. Vienas iš dažniausiai naudojamų įrankių atliekant šiuos pratimus yra kegelio pratimų kamuoliukai.

Kegelio pratimų kamuoliukai yra maži, paprastai apvalūs kamuoliukai, kurie yra naudojami įterpiant į makštį. Jie turi atsparų pamušalą, kuris leidžia jiems laikyti formą ir padėti išlaikyti jų vietą makštyje. Kai kurie kegelio pratimų kamuoliukai gali būti lengvai valdomi su specialiais jungikliais arba jutikliniais paviršiais, kad galėtumėte reguliuoti ir kontroliuoti raumenų įtampą.

Kekegelio kamuoliukai moterimsgelio pratimų kamuoliukai gali padėti stiprinti raumenis, kurie yra susiję su lytinėmis funkcijomis ir šlapimo nelaikymu. Jie taip pat gali padėti padidinti lytinio potraukio lygį ir pagerinti lytinį patyrimą. Tačiau prieš pradėdami naudoti kegelio pratimų kamuoliukus, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kad patikrintumėte, ar jie tinka jūsų individualioms poreikiams ir sveikatos būklei.

Norėdami atlikti kegelio pratimus su kamuoliukais, pirmiausia turite įsitikinti, kad esate patogioje ir patogioje vietoje. Tada įsitikinkite, kad esate ramus ir atsipalaidavęs. Įterpkite kegelio pratimų kamuoliuką į makštį, naudodami lubrikantą arba skystį, kad padėtumėte jo įdėjimui. Pabandykite pritraukti kamuoliuką į vidų, kontroliuodami raumenis, kurie yra susiję su lytinėmis funkcijomis ir šlapimo nelaikymu. Laikykite jį viduje keletą sekundžių ir pakartokite pratimą kelis kartus.