Pradžia » Dildo falo imitatoriai » Falo imitatoriai

Rodoma 1–12 iš 17

Dildo The Master

45,00 
Gilesniam seksui ir nepakartojamiems jausmams

Tikroviškas Falo imitatorius Big Boss

25,00 
Gylaus įsiskverbimo malonumui skirtas falo imitatorius.

Dildo TYSON

55,00 
Galiūnas rankose - nuotykiai miegamajame

Klasikinis falo imitatorius

29,00 
Norintiems pajausti tikrą sekso skonį skirtas falo imitatorius.
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

sekso žaislai

Falo imitatoriai

Falo imitatoriai – tai specialios seksualinės priemonės, kurios imituojamos vyriškos lytinės organo forma ir panašumu. Jie dažniausiai naudojami merginoms ir moterims, taip pat poroms, siekiant sukelti malonumą ir pasitenkinimą.

Falo imitatoriai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip silikonas, gumos arba plastikas, ir dažnai turi realistinį išvaizdą bei tekstūrą. Jie gali būti naudojami tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasme, pavyzdžiui, kaip rankinis stimuliantas arba kaip priedas prie kitų seksualinių priemonių.

Falo imitatoriai gali būti naudojami vieniems arba poroms, siekiant pagerinti seksualinį patyrimą ir padidinti malonumą. Jie taip pat gali būti naudojami kaip pakaitalas vyriškam lytiniam organui esant lytinės disfunkcijos ar netekus lytinės funkcijos atveju.

Kai kurie falo imitatoriai yra aprūpinti papildomais funkcijomis, tokiomis kaip vibracijos ar šilumos jutikliai, kurie gali sukelti dar didesnį malonumą ir pasitenkinimą. Be to, daugelis falo imitatorių yra lengvai valomi ir saugomi, todėl jie yra patogu ir higieniškas pasirinkimas seksualiniam pasitenkinimui.

Falo imitatoriai yra prieinami daugelyje seksualinių priemonių parduotuvių ir internete, ir jų kainos gali skirtis priklausomai nuo medžiagos, dizaino ir papildomų funkcijų. Kai kurie falo imitatoriai yra pritaikyti tam tikriems poreikiams, pavyzdžiui, yra skirti moterims su didesniu lytiniu organu arba poroms, siekiančioms pratęsti seksualinį aktą.

Falo imitatoriai gali būti puiki priemonė merginoms, moterims ir poroms, siekiant sukelti malonumą ir pasitenkinimą bei pagerinti seksualinį patyrimą.

Falo imitatoriai yra sekso žaislai, kurie padeda stimuliuoti išangėje esančias jautrias nervines galūnes. Naudojant šiuos žaislus, galima atverti duris į uždraustą malonumų pasaulį ir patirti pojūčius, kuriuos nesuteikia kiti lytinius organus džiuginantys žaislai. Falo imitatoriai gaminami iš kokybiškų, saugių ir švelnių medžiagų, kurios padeda maloniai įtempti raumenis. Dėl to net menkiausią judesį ar virpėjimą pajusite žymiai stipriau. Jei norite patirti intensyvų ir nesibaigiantį malonumą, pasileiskite į jį su falo imitatoriumi.