Pradžia » Falo imitatoriai
Produktų nerasta.
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Falo imitatoriai

Falo imitatoriai (dildo)

Dildo – tai vieni seniausiai naudojamų sekso žaisliukų, kurie imituoja vyrišką penį. Falo imitatoriai gaminami iš plastiko, silikono, metalo, stiklo ar kitų medžiagų. Šie sekso žaisliukai gali būti įvairaus dydžio ir formų, kai kurie falo imitatoriai taip pat gali turėti realistiškų detalių: išraiškingas venas, tikrovišką penio galvutę, ir t.t. Dildo pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl aptarkime pagrindinius jų skirtumus

Klasikinis falo imitatorius

Klasikinis dildo dažniausiai yra tiesios formos, todėl jis yra tinkamas vaginaliniam arba analiniam įsiskverbimui. Klasikiniai falo imitatoriai džiugina įspūdingu asortimentu: galima rinktis skirtingų dydžių, spalvų ir tekstūrų sekso žaisliukus.

G taško dildo

Šis falo imitatorius pasižymi lenkta, dažniausiai kiek didesne galvute, todėl jis puikiai tinka G taško stimuliacijai. G taško dildo pasirinkimas taip pat yra labai didelis: moterys gali rinktis įvairių dydžių, tekstūrų ir spalvų falo imitatorius.

Tikroviški dildo

Tikroviški falo imitatoriai dažniausiai yra išvagoti venų raštais, turi išraiškingą penio galvutę ir tikrą vyrišką pasididžiavimą primenančią tekstūrą. Didžioji dalis tikroviškų falo imitatorių turi specialius siurbtukus, kurie prikimba prie įvairių lygių paviršių (būtent todėl šiuos falo imitatorius patogu naudoti ne tik miegamajame).

Dvigubi falo imitatoriai

Dvigubus dildo neretai naudoja poros arba moterys, norinčios pasimėgauti analine ir vaginaline stimuliacija. Dvigubi falo imitatoriai įprastai yra labai lankstūs, jų dydžiai ir spalvos gali varijuoti.

Strap-on falo imitatoriai

Strap-on dildo leidžia išmėginti vaidmens žaidimą. Šio tipo falo imitatoriai gali būti paprasti (susidedantys iš diržų  ir falo imitatoriaus) arba strap-less, kurie neturi diržų sistemos.

Analiniai dildo

Analiniai falo imitatoriai išsiskiria mažesniu dydžiu: šių dildo skersmuo dažniausiai yra maždaug 1,5-3,5 cm. Analiniai falo imitatoriai gali būti įvairių dydžių ir formų, kai kurie jų taip pat turi lenktą galvutę, kuri yra skirta prostatos stimuliacijai.

Kokias dildo ( iš ko pagamintus )  medžiagas pasirinkti?

Dildo gamyboje dažniausiai naudojamos šios medžiagos:
CyberSkin – tai pagal unikalią technologiją pagaminta medžiaga, kuri užtikrina realistiškus pojūčius. Vis dėlto, iš CyberSkin medžiagos pagamintų dildo priežiūra yra gana sudėtinga.
Silikonas – tai sekso prekių rinkoje labiausiai paplitusi medžiaga, kuri yra labai lanksti ir prisitaikanti prie kūno temperatūros.
Lateksas yra atspari ir kiek šiurkštoka medžiaga, kuri yra labai patvari ir ilgaamžė. Sekso žaisliukų pramonėje lateksas taip pat yra labai paplitęs, tačiau svarbu įvertinti, kad kai kurie žmonės yra alergiški šiai medžiagai.
Elastomeras – tai lanksti akyta medžiaga. Iš elastomero pagaminti sekso žaisliukai dažniausiai yra pigesni, tačiau jų priežiūra yra gana sudėtinga.
Stiklas ir metalas: iš šių medžiagų pagaminti dildo yra laikomi pačiais higieniškiausiais, jie lengvai prisitaiko prie temperatūros pokyčių ir nekelia alergijos. Šie falo imitatoriai yra slidūs ir labai kieti, todėl jie džiugina dar aštresniais pojūčiais.

Doki sekso žaislą rekomenduotumete?

Čia išsirinksite, daug įvairių sekso žaislų. .

Prekes siunčiate nemokamai ir dviguba pakuote??

Prekes gausite NEMOKAMAI. Viska supakuojame taip, kad niekas nesuprastu ka nupirkote. konfidencialumas Mums svarbus