Pradžia » Vibratoriai

Rodoma 1–12 iš 73

Dėvimas G taško / klitorinis vibratorius šylantis ik 38 lapsnių

34,00 
Jis sušyla iki 38 lapsnių, kas suteiktia tikroviškumo jausmą. 9 Vibravimo rėžimai, nebijo vandens

Klitorio stimuliatoriu Joyse

49,00 
Klitorio stimuliatorius Joyse dar didesniam jūsų malonumui

G taško vibratorius Ava

39,00 
G taško vibratorius ir klitorio stimuliatorius Ava

Wow šis vibratorius ilgėja ir trumpėja ( teleskopinis) Nauji pojučiai garantuoti

80,00 
Šis unikalus vibratorius padeda imituoti lytinį aktą ( atrodys , kad tai daro Jis)
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Vibratoriai

Vibratoriai kas tai?

tai vienas populiariausių sekso žaisliukų, kuris gali būti naudojamas ir masturbacijai vienumoje, ir lytinio akto metu. Šiandien vibratorių pasirinkimas yra tikrai labai didelis: jie gaminami iš įvairių medžiagų, skiriasi savo funkcionalumu ir suteikiamais pojūčiais. Renkantis tinkamiausią vibratorių pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jo tipą – gali būti skirti vaginaliniam arba analiniam įsiskverbimui, klitorio stimuliacijai, ir t.t. Žemiau aptarsime pagrindinius vibratorių tipus – ši informacija tikrai padės išsirinkti tinkamiausią sekso žaisliuką.

Klasikiniai vibratoriai

Klasikiniai vibratoriai yra skirti vaginalinei stimuliacijai. Tai – tiesūs ir lygūs sekso žaisliukai, kurie įprastai yra maždaug 15-20 cm ilgio. Klasikinius vibratorius taip pat galima naudoti įvairių erogeninių zonų stimuliacijai.

Vibratoriai „kiškutis“

Vibratoriai „kiškučiai“ šiuo metu yra vieni populiariausių. Tokį pavadinimą šis vibratorius gavo dėl savo formos – jis turi papildomą atšaką klitorio stimuliavimui.  Vibratorius „kiškutis“ padeda patirti dvigubą malonumą, tad nieko keisto, kad šio tipo vibratoriai pasirenkami taip dažnai.

Vibratorius poroms

Poroms yra skirti U formos vibratoriai: viena šio sekso žaisliuko dalis yra skirta G taško ir partnerio penio stimuliacijai, o kita – klitorio stimuliavimui, todėl sueities metu abu partneriai gali patirti dar daugiau malonumo.

G taško vibratorius

Šio tipo vibratoriai yra skirti G taško orgazmui. G taško vibratoriai išsiskiria lenkta ir tvirta galvute, kuri įprastai yra didesnė nei kitų vibratorių. G taško vibratorių pasirinkimas yra itin gausus: galima rinktis iš daugybės vibratorių formų ir tekstūrų.

Tikroviškas vibratorius

Taip pat galima rinktis ir tokius vibratorius, kurie labai primena vyro penį. Gamyboje naudojamos specialios technologijos užtikrina, kad vibratoriaus tekstūra bus labai panaši į žmogaus odą.

Vibruojantis kiaušinėlis

Nedidelis, ovalo formos vibratorius yra skirtas vaginaliniam bei erogeninių zonų stimuliavimui. Įprastai šio tipo vibratoriai turi kelias vibravimo programas, todėl jie gali padėti patirti didžiulį malonumą.

Klitorinis vibratorius

Kaip ir sako pats pavadinimas, šio tipo vibratoriai yra skirti klitorinei stimuliacijai, tačiau jie taip pat gali būti naudojami ir įvairių erogeninių zonų masažui.

Magic Wand

Magic Wand sekso žaisliukai yra skirti išorinei stimuliacijai, tačiau jie taip pat padeda pasiekti klitorinį orgazmą. Šie sekso žaislai įprastai yra maždaug 17-35 cm ilgio ir turintys ergonomišką rankeną (Magic Wand intymūs žaisliukai įprastai yra įkraunami).

Išorinis vibratorius

Išoriniai vibratoriai yra pritaikyti įvairių erogeninių zonų bei klitorio stimuliacijai. Įprastai tokio tipo daikčiukai yra labai nedideli ir veikiantys labai tyliai. Išorinių vibratorių asortimentas yra labai platus – galite rinktis iš gausybės formų, dydžių ir spalvų.

Analinis vibratorius

Analiniai vibratoriai yra mažesni už vaginalinius. Prekyboje siūlomų analinių vibratorių skersmuo dažniausiai siekia 1-3,5 cm, jie yra skirti stimuliuoti jautrias išangės nervų galūnėles. Kai kurie analiniai žaislai taip pat turi lenktą galvutę, kuri yra skirta prostatos masažui.

Kokiais vibratoriais prekiaujate?

Vibratorių didėlis pasirinkimas, prekiaujame G taško , klitoriniais, analiniais ir kitais vibratoriais. Tikrai išsirinksite Jūms tinkamą.

Prekes siunčiate nemokamai ir dviguba pakuote??

Prekes gausite NEMOKAMAI. Viska supakuojame taip, kad niekas nesuprastu ka nupirkote. konfidencialumas Mums svarbus

1️⃣Kaip greitai pristatote prekes?

Dažniausiai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas

2️⃣Kokie vibratoriai populiariausi?

Populiariausi kiškučiai, jie pamalonins dvigubai ❤️

3️⃣Ar ant pakuotės yra nurodyta iš kokios parduotuvės prekės?

Jokių pavadinimų ir logotipų. Niekas neitars kas yra siuntoje